Portakal Medya
Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Portakal Medya Hizmetleri sadece markanızı, web sitenizi ya da dijital pazarlama unsurlarınızı değil, tüm dijital elementleri bir araya getirip kendinizi ifade etme şeklinizi değiştirerek sektörünüzde ön plana çıkmanızı sağlamaktadır.

Hizmetlerimizi bir marka değeri, verimlilik, tanınırlık ve müşteri kazancı otoyollarının kesişim kavşağı gibi düşünebilirsiniz.

web tasarım
95%
dijital pazarlama
97%
grafik tasarım
90%
seo hizmetleri
92%
Portakal Medya

Hizmet Ayrıntıları

Web Tasarım
Mobil ve masaüstü platformlarına uygun, seo uyumlu ve hız performansı yüksek tasarımlar
SEO Hizmetleri
Anahtar kelime araştırması, rakip analizleri ve üstün SEO çalışmalarımız ile sıralama lideri olmak imkansız değil
Grafik Tasarım Hizmetleri
Doğru renkleri doğru mesajlarla ve illüstrasyonlarla harmanlamak ve markanızı doğru bir şekilde anlatmak profesyonellerimizin ellerinde
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya ile kendinizi anlatmak ve daha fazla insana ulaşmak harikadır. Peki kimlere, nasıl ve ne zaman markanızı tanıtacağınızı biliyor musunuz?
Kurumsal Kimlik Tasarımları
Onlarca dil dökseniz de sayfa sayfa ``hakkımızda`` yazıları yazsanız da, markanızı harika bir kurumsal kimlik tasarımı gibi ifade etmeniz mümkün değildir.
Fotoğraf Çekimleri
Objektifler büyülüdür. Güzel bir yeri doğru bir şekilde çekerek muhteşem fotoğraflar ortaya çıkarabilir ya da kusurları görünmez kılabiliriz.
Eticaret Sistemleri
Daha fazla müşteriye ulaşarak satışlarınız katlamak harika bir fikir. Ancak bunu güvenli ve verimli bir yazılım ile sağlamanız gerektiğini unutmayınız
Logo Tasarım
Markanızı en doğru renklerle ve tasarımlarla anlatacak logoları tasarlıyoruz